MŠ U Krtečka

školní rok začíná 1.9.2020
Chcete dostávat rychlé SMS informace ? Stáhněte si aplikaci www.tady-a-ted.cz
nacházíte se: úvod > Aktuality > soutěže > Výtvarné soutěže

Výtvarné soutěže

 

 

Prosinec 2012

V soutěži "Černouškova hra" na výstavě České historické betlémy byly vybrány jako nejlepší práce posledního adventního týdne obrázky Alexandra Paze, Filipy Budinské a Sáry Drhovské.

28. 3. 2011

Adéla Hornofová z medvídků získala  Zvláštní cenu za svůj obrázek princezny ve výtvarné soutěži „ Z pohádky do pohádky “ pořádané pedagogickým muzeem J. A. Komenského v Praze ve věkové kategorii 5-6 let. Cenu si převzala osobně z rukou ředitelky muzea J. A. Komenského v Praze. Fotografie práce a ocenění v příloze - A. Hornofová.

 

 

Tereza Broučková vyhrála první místo v kategorii 3 letých dětí v IX. ročníku výtvarné soutěže pro předškolní děti „ Školka plná dětí “ s obrázkem – Já a můj kamarád při hře na maminku a tatínka. Soutěž byla pořádána MŠ Kampanova Hradec Králové, Krajským úřadem Královéhradeckého kraje, Ústavem primární a předprimární edukace a katedrou výtvarné kultury Univerzity Hradec Králové. Cenu si převzala osobně v Hradci Králové. Fotografie práce a ocenění v příloze – T. Broučková.

 

Oběma vítězkám blahopřejeme  a děkujeme i ostatním dětem z naší mateřské školy,  které malovaly svoje obrázky do obou soutěží.

2015

Ve 24. ročníku celostátní výtvarné soutěže  Kniha a já získala naše Anička Vodrážková Čestné uznání v kategorii dětí do 6 let za svůj obrázek k pohádce O nafoukaném králi.

Gratulujeme Aničce, která obstála v soutěži více než 6000 obrázků z více než 500 škol. Děkujeme i ostatním dětem, které se této souteže zúčastnily. Jsme rádi, že naše děti mají rády knihy, děkujeme Vám, že svým dětem čtete tak rádi jako my.

Duben 2016

 

Gratulujeme Zuzance Žalské za získání ceny v kategorii předškolních dětí - ve výtvarné soutěži SVČ Všenory - za obrázek Moje maminka

 

Vaše školka