MŠ U Krtečka

Chcete dostávat rychlé SMS informace ? Stáhněte si aplikaci www.tady-a-ted.cz
nacházíte se: úvod > Aktuality > Charitativní burza

 Vážení rodiče, 

ráda bych poděkovala všem, kteří pomohli naší charitativní burze - prodejem, koupí, osobní pomocí nebo jen morální podporou. Díky Vám jsem pomohli chráněné dílně, která je v rámci Diakonie Broumov, sociálně potřebným, kterým byla materiální pomoc předána, dětem na několika dětských a v hracím koutku odd. FN Motol ( hračky a  kojenecké oblečení, veřejná knihovnička) a samozřejmě jsme udělali radost mnoha nakupujícím.

 

Neprodané knihy byly vykoupeny antikvariátem za částku 1000 Kč.

 

Finanční podporu ve výši 10 000 Kč také ocení  nadačním fond Mathilda, jehož posláním je podpora osob s těžkým zrakovým postižením. Jejich pracovníci přijdou na oplátku do naší mateřské školy. Děti tak budou mít možnost seznámit se s jejich prací, jako je například výcvik slepeckých psů.  

http://www.mathilda.cz

  

   Finanční zisk z  burzy ve výši  28 500,00 Kč  použijeme na nákup hraček a učebních pomůcek pro děti naší mateřské školy.

           Celkový finanční zisk z Burzy byl 38 500 Kč.

 

Děkuji tedy všem, kdo  se rozhodli  předat věci, které Vám již dosloužily těm, kterým pomohou nebo jim zkrátka udělají jen  radost. Jsem ráda, že je mezi námi mnoho těch, kteří dají věcem druhou šanci. 

     S přáním hezkého dne

 

Mgr. Dagmar Vávrová Čermáková

    ředitelka mateřské školy